GRAMY BEZ PRĄDU

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 14 grudzień 2021 adminwww

W obecnych czasach, coraz częściej młodzież spędza czas wolny przed ekranem komputera, bądź też używając telefonu komórkowego, dlatego ostatnią godzinę wychowawczą spędziliśmy na rozrywce, do której nie potrzeba prądu.

Uczniowie klasy 4a i 4b przynieśli swoje gry planszowe aby zachęcić rówieśników do zapoznania się z nimi, spróbowania swoich sił oraz by w przyszłości postawili właśnie na taką formę spędzania czasu wolnego. Taka forma zabawy, to także dobra integracja zespołów klasowych oraz sprawdzenie umiejętności radzenia sobie w nietypowych sytuacjach - jak się cieszyć z wygranej?,  jak przyjmować porażkę? - to ważne umiejętności w kontaktach społecznych..

Ciąg dalszy rozgrywek nastąpi, gdyż okazało się, ze uczniowie klas IV a posiadają niezłą kolekcję gier planszowych i nie sposób było zapoznać się z wszystkimi podczas jednej lekcji.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj aby zobaczyć