EKO PIKNIK - „POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ” 2023 W GMINIE TARNÓW

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 20 marzec 2023 adminwww

W słoneczny, pierwszy Dzień Wiosnyuczniowie klas piątych, szóstych i wolontariusze ze Zgłobic wraz z pedagogami wzięli udział w akcji ekologicznej na stadionie LKS w Zbylitowskiej Górze. Po uroczystym rozpoczęciu wydarzenia przez organizatorów, uczniowie z zapałem wyruszyli w teren aby oczyścić ze śmieci wyznaczony odcinek lasu, wokół pomnika w Buczynie.

Po powrocie z pełnymi workami śmieci, zadowoleni z efektów pracy uczniowie zostali poczęstowani pysznymi kiełbaskami i bigosem, mieli też okazję wziąć udział w w konkursach organizowanych przez Gminę Tarnów.

Na zakończenie spotkania odbyło się losowanie nagród oraz rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego na „EKO-Plakat”. Ucieszył nas fakt, że Emilia Imiołek nagrodzona została I miejscem, natomiast Lena Słowik otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym szóstoklasistkom.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj